#KIA

DÖRDÜNCÜ JENERASYON KIA RIO YOLLARDA

| 28 Nisan 2017 #KIA

KIA’nın küresel çapta en çok satılan modellerinden olan Rio'nun dördüncü jenerasyonu, mart ayında satışa sunuldu. Avrupa ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunulan yeni Rio, tasarımı, pratik kullanımı, gelişmiş güvenlik teknolojileri ve yeni bağlantı özellikleri ile benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Dördüncü nesil KIA Rio, dinamik ve etkileyici yeni dış tasarımı ile göz dolduruyor. Otomobilin ön tarafını, KIA’nın yeni tasarım dilinin en önemli sembollerinden “kaplan burnu” şeklindeki ön ızgara domine ediyor. Yeni KIA Rio, önden arkaya doğru yükselerek uzanan omuz çizgisiyle de dikkat çekmeyi başarıyor.

Sınıfının en ileri güvenlik özelliklerine sahip olan Rio, daha keyifli ve daha eğlenceli bir sürüş deneyimiyle B segmenti kullanıcılar için çekici bir alternatif oluşturuyor. Öte yandan “İleri Sürücü Destek Sistemleri” (ADAS) paketine sahip olan Rio, üstün güvenlik teknolojileri ile sınıfının en güvenli otomobilleri arasında.

Yenilikçi tasarım ve güvenlik teknolojilerinin yanı sıra yeni Rio’nun kabin tasarımı da eşsiz bir konforu garantiliyor. Otomobil, fonksiyonel yapısıyla oldukça geniş bir yaşam alanı sunarken yolculuklara keyif katıyor. KIA Rio ayrıca, 37 litre artışla 325 litreye çıkan yeni bagaj hacmiyle de sınıfının en geniş bagajını sunarak rakiplerinden farklılaşıyor.

Yeni KIA Rio; 1.25 ve 1.4 lt benzinli, 1.4 lt dizel olmak üzere üç farklı motor seçeneği ve 8 farklı rengiyle Nisan ayına özel 57.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

VİDEO: 

etiketler

kia yeni kia rio