#KIA

KIA NIRO SUPER BOWL'DA!

| 3 Şubat 2017 #KIA

Dünyanın en önemli spor etkinliklerinden biri olan ve her yıl milyonlarca izleyiciyi ekranlara çeken Super Bowl'un 51'incisi pazar gecesi oynanacak. New England Patriots ve Atlanta Falcons takımları, Ulusal Amerikan Futbolu Ligi NFL'in 2016/2017 sezonunu şampiyon kapatmak için mücadele edecek. Ancak her yıl olduğu gibi tüm dünya maçtan çok, dev markaların Super Bowl'a özel reklamlarını konuşuyor. Bu yıl Türkiye'de de satışa sunulması planlanan KIA'nın çevre dostu hibrit modeli Niro'nun reklamı da onlardan biri.

Başrolünde ünlü Hollywood yıldızı Melissa McCarthy'nin yer aldığı reklam filmi, KIA Niro'nun yenilikçi ve çevreci özelliklerini esprili bir dille anlatıyor. McCarthy, kendisine gelen her aramanın ardından Niro'suyla dünyanın dört bir tarafına giderek yaşanan çevre sorunlarına müdahale ediyor. Ancak pek başarılı olduğu söylenemez. Reklam, "Bir çevre savaşçısı olmak zor ama onlardan birine binmek oldukça kolay." sloganıyla sona eriyor.

Hibrit otomobillerin avantajlarını crossover tasarımıyla buluşturan KIA Niro, hem sahip olduğu donanım hem de yakıt ekonomisiyle sınıfındaki rakiplere fark atıyor. Teknolojik özellikleriyle de öne çıkmayı başaran KIA Niro; kablosuz şarj, Harman/Kardon ses sistemi, Apple CarPlay ve Android Auto destekli medya ekranı, akıllı hız kontrolü ve çarpışma önleyici uyarı sistemiyle geliyor*. KIA Niro'da 104 beygirlik benzinli motora 43 beygirlik elektrikli motor eşlik ediyor.

VİDEO

* Türkiye'de satışa sunulması planlanan KIA Niro'nun donanım özellikleri farklılık gösterebilir.

KIA, NIRO İLE YEŞİLLENİYOR

BENZER İÇERİKLER