#KIA

YENİ KIA CERATO, 1.6L DİZEL VE OTOMATİK VİTES SEÇENEĞİYLE GELİYOR

| 1 Eylül 2016 #KIA

Sportif tasarımı ve düşük yakıt tüketimiyle KIA ailesinin en beğenilen modellerinden olan KIA Cerato, dinamik ve güçlü tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Pek çok yeni nesil özelliğin bir araya geldiği KIA Cerato'nun şimdi 1.6L dizel ve otomatik vites seçeneği yetkili satıcılarda görücüye çıktı. 64,900 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan KIA Cerato'da sunroof ve ısıtmalı koltuk gibi premium özellikler de Concept Plus versiyonunda standart olarak sunuluyor.

Düşük yakıt tüketimiyle sınıfının en ekonomik araçları arasında yer alan KIA Cerato, yenilikçi teknolojileri ve rekabetçi fiyat seçenekleriyle C segmentine liderlik yapan sedan otomobillerden biri. Kullanıcılara konfrolu bir sürüş deneyimi sunan otomobilin tüm versiyonlarında standart olarak park sensörü ve hız sabitleme sistemi mevut.

YENİLENEN TASARIM

Cerato ile özdeşleşen düşük kupe tarzı tavan yapısı, şık silueti ve motor üstü kabin tasarımı yeni KIA Cerato’da korunurken, ayrıca 2.700 mm'lik dingil aralığı, 1.780 mm genişlik, 1.445 mm'lik yükseklik ve 4.560 mm'lik uzunluk ile sürücülere daha geniş bir iç alan avantajı sağlıyor. Öte yandan renkli dokunmatik ekranlı müzik sistemi ve geri görüş kamerasıyla otomobil kullanmayı daha da keyifli hale getiriyor. KIA Cerato'da üç farklı sürüş modu, farklı motor seçenekleri, çok noktalı enjeksiyon sistemi, tork verimliliği sağlayan yedi vitesli çift kavramalı şanzıman, krom kapı kolları, ısıtmalı koltuklar, bol sayıda eşya saklama imkanı sağlayan saklama bölgesi, geri görüş kamerası, panoramik sunroof, ön ve arka park sensörü gibi yenilikçi teknolojiler de bulunuyor.

KIA, dünyada pazarında olduğu gibi Türkiye'de de istikrarlı bir büyüme performansı sergilemek için yenilikçi modelleriyle otomobil sevenleri buluşturmaya devam edecek.