#spor

FITNESS ANTRENÖRÜ SIRT ÇANTASI

| 19 Nisan 2017 #spor


Wibe, sadece salonda ya da evde değil; açık havada da spor yapmayı sevenler için tasarlanmış bir sırt çantası. Modüler ve hafif tasarımlı bir çanta olan Wibe, yağmur altındayken bile özelliklerinden taviz vermediği gibi son derece de mukavemetli bir ürün. Öyle ki Wibe’ın geliştiricileri, sporcuların limitlerini zorlayacak hareketlere dayanıklı olabilmesi için savunma ve otomotiv endüstrisinde kullanılan bazı malzemelere başvurmuş.


Fitness amaçlı modüler tasarımın nadir örneklerinden olan Wibe sırt çantası, üzerindeki elastik bantları sayesinde kullanıcısının hem iç mekan hem de açık havada yapmak isteyeceği fiziksel aktiviteye eşlik ediyor. Bu anlamda epey yenilikçi olduğu belli olan Wibe, temelde, pek çok fitness hareketi için ihtiyaç duyacağınız spor ekipmanlarının sırt çantası formunda bir araya gelmiş hali. Bir sırt çantası tasarımına sahip olduğu için de son derece hafif ve fonksiyonel.


Wibe’ı günlük rutininizin bir parçası olarak spor hayatınıza kolayca entegre edebilirsiniz. Fitness arkadaşınız olmaya aday bu sırt çantası yanınızdayken, kol, bacak, sırt, karın bölgesi ve diğer kas grupları için çalışmak isteyeceğiniz hareketleri daha etkin bir şekilde yapabilirsiniz. Başlı başına bir fitness ekipmanı olan Wibe’la, egzersiz programınızı her gün daha da geliştirebilirsiniz.

Bu ay boyunca Kickstarter’da fon toplayacak olan ürüne sahip olmak için erken davrananlar, 39 dolar ödeyerek kendisine bir adet Wibe sırt çantası ayırtabiliyor. Wibe’ın, piyasaya çıktığında fiyatının 99 dolar olması bekleniyor.