#yaşam

ANNENİZE BİR GÜN HEDİYE EDİN

ZEYNEP ŞEKER | 6 Mayıs 2015 #yaşam

Anneler Günü gelip çattı. Bu yıl son dakikacılardan olup mutfak robotuna ya da ütü masasına sığınmak yerine, annenize gerçekten hak ettiği gibi bir hediye verin; tüm gününüzü onunla geçirin. Nasıl mı? Merak etmeyin, biz sizin için programı ayarladık.

SABAH
GÜNE BRUNCH’LA BAŞLAYIN

Mövenpick Hotel İstanbul bu yıl, bünyesinde bulunan AzzuR Restaurant’ta 11.00 - 14.00 saatleri arasında Anneler Günü Brunch’ı düzenliyor. Kahvaltılık çeşitlerinin yanı sıra Akdeniz mutfağından seçkin örneklerin de sunulduğu menüde neler yok ki?

Ev yapımı makarnalar, dumanı tüten İtalyan usulü pizzalar, leziz suşiler ve baştan çıkarıcı tatlılar... Üstelik en az iki tam ödeyen yetişkin ile birlikte olduğu takdirde tüm anneler, Mövenpick Hotel Istanbul’un misafiri.

Ücret: 111 TL

Anneler Gunu Brunch

ÖĞLEN
ŞARKILARA EŞLİK EDİN

Annenizle en son ne zaman bir konsere gidip birlikte şarkılara eşlik etmiştiniz? Eğer hatırlamıyorsanız, o gün bugün demektir. Candan Erçetin, 10 Mayıs Anneler Günü'nde Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahne alıyor. Saat 16:00’da başlayacak olan konserde ünlü sanatçı, Anneler Günü’ne özel bir repertuarla karşımızda olacak.

Ücret: 45 TL-112 TL

candan erçetin

AKŞAM
BİRLİKTE MUTFAĞA GİRİN

Bu kez yemekleri anneniz değil, ünlü şef Yunus Emre Akkor'la birlikte siz hazırlıyorsunuz. Soffa Mutfak Atölyesi WOW İstanbul Hotel’de düzenlenen etkinlikte annenizi şımartmaya hazırlanın.

Eşsiz lezzetler barındıran menüde şefin özel seçimleri var. Üstelik gece boyunca annenize sunulacak sürpriz hediyeler de cabası. Saat 18:00’de başlayacak etkinliğin biletleri Biletix’de satışta.

Ücret: 150 TL

workshop

YAZAR HAKKINDA

ZEYNEP ŞEKER