#yaşam

DOĞADAN İLHAM ALAN SAÇ MODASI

| 27 Kasım 2017 #yaşam

Konu saç boyasına geldiğinde aslında olanaklar sınırsız. Bu alandaki potansiyeli gören ve adeta tuval üzerinde çalışan bir sanatçı titizliği gösteren Ursula Goff için saç boyasının en iyi uygulayıcılarından biridir desek hata etmiş olmayız. Bundan bir süre önce Van Gogh ve Picasso gibi ünlü ressamların eserlerinden ilham alarak saç tasarımları yapan Goff’un doğadan esinlenerek ortaya çıkardığı sonuçlar da şaşırtıcı derecede estetik ve ilgi çekici.

Kendi web sitesi üzerinden eğitici videolar, ipuçları ve saç konusunda püf noktaları paylaşan ve Instagram’da 100 bine yakın takipçisi bulunan Goff, müşterilerinin saçlarına adeta büyülü bir dokunuşla onlara eşsiz stiller kazandırıyor. Esin kaynakları arasında ise kuzey ışıkları, samanyolu, gün batımı, gökkuşağı, uzay ve yıllarca düşünsek saç boyası için aklımıza gelmeyecek daha pek çok doğa olayı ve coğrafi şekil bulunuyor.

 

 

Throwback #rainbowhair #holographichair #prismhair #pastelhair #metallichair #rainbows #rain

Ursula Goff (@uggoff)'in paylaştığı bir gönderi ()

Özellikle Instagram’dan paylaştığı “fikrin öncesi ve sonrası” tarzı fotoğrafları ile görenleri büyüleyen Goff, doğada bulunan her rengi saç boyası olarak somutlaştırabiliyor. Goff, yemekten resme, böceklerden kumaşa kadar gördüğü her şeyin aklında bir fikri tetiklediğini ifade ediyor.

Tüm bu dahiyane fikirlerini daha yakından incelemek ve takip etmek isterseniz Goff’un Instagram hesabına ve web sitesine göz atabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER