#yaşam

PLAJ HAVASI YAŞATAN 9 INSTAGRAM HESABI

BARIŞ ÇAKMAKCI | 25 Temmuz 2015 #yaşam

Bu Instagram hesaplarını takibe aldığınızda içinizi bir ferahlık duygusu kaplayacak. Sebebi basit; her biri cennet parçası sahillerden, plajlardan paylaştıkları fotoğraflarıyla karşı konulmaz tatil duygusunu bulunduğunuz yerde ve anında yaşatıyor. İyi yolculuklar.

1.Kaliforniya kıyılarından gelen okyanus havası. Los Angeles'lı fotoğrafçı Jonathan'ın karelerinde insanın içini ısıtan bir şey var. Onun da adı güneş olsa gerek!
https://instagram.com/jonathan360/

2. Henüz yaşı 19. Hawaiili genç arkadaşımız Ha'a Keaulana sayesinde okyanus ötesinden muhteşem günbatımı manzarasını ya da sörf yapan arkadaşlarını izleyebiliyoruz. Biraz da suyun içinden…
https://instagram.com/haakeaulana/

3. Profesyonel fotoğrafçılık yapan Clark’ın okyanus fotoğraflarına baktıkça o heyecanı hissedeceksiniz. Dalgalarla resmen dans ediyorlar.
https://instagram.com/clarklittle/

4. Deniz yaşamı hakkında bilgi sahibi olmak, sürdürülebilir kaynaklarla ve sağlıklı ekosistemde hayata daha bilinçli bir şekilde devam etmek için bu hesabı takibe alın.

https://instagram.com/noaafisheries/

5. Uzun bir süre Surfer dergisinde fotoğrafçılık yapan Todd Glaser’ın kişisel hesabı adrenalin dolu. Sörfe ilgisi olmayanları bile kendine bağımlı hale getiriyor.

https://instagram.com/toddglaser/

6. Okyanus kenarında yaşayan bir diğer fotoğrafçı Pete aslında bir seyahat fotoğrafçısı. Ama bu demek oluyor ki, seyahat etmediği zamanlarda bile sahilde uyanıyor yeni güne.

https://instagram.com/petehalvorsen/

7. Bir başka sörf fotoğrafçısı John Respondek’in karelerinde suyla mücadele edenler var. Doğaya karşı mücadele eden insanoğlunun jestleri ve mimiklerini yakalamadaki başarısı John’un alametifarikası.

https://instagram.com/johnrespondek/

8. 2014 yılında National Geographic dergisi tarafından Yılın Seyyahları seçilen Pete ve Dalene Heck çiftinin Instagram hesapları tatile çıkmayı düşünenler için en denenmiş önerileri barındırıyor. Tecrübeyle sabit.

https://instagram.com/hecktictravels/

9. Siz Karayipler’de yaşıyor olsanız Instagram hesabınız nasıl olurdu bir düşünün? Deniz, güneş, mayolar, kokteyller, hamaklar… O zaman buyrun Christian’ın keyif odaklı rengarenk hesabını takip etmeye davetlisiniz.

https://instagram.com/christianbendek

YAZAR HAKKINDA

BARIŞ ÇAKMAKCI

BENZER İÇERİKLER