#yaşam

ŞEHİRDE BİR YENİ; SANAYİ 313

YEŞİM SEZER | 24 Ağustos 2015 #yaşam

Şehrin en umulmadık noktasında, Maslak Oto Sanayi’de  birçokları için keşfedilmiş, birçokları için  hala keşfedilmeyi bekleyen yepyeni bir mekan hayata geçirildi, Sanayi 313.

Sanayinin kendine özgün havasını solumuş sıradışı bir mekan burası. Tasarım ürünlerinin satıldığı mağazası ve lezzetli yemekler yiyebileceğiniz restoranı ile, resimden heykele farklı sanat eserlerine de ev sahipliği yapan eşine az rastlanır bir konsepte sahip.

Sanayi 313

Eski bir atölyeden sil baştan yaratılan bu mekandan içeri adım attığınızda her yeri, her köşesi, her ürünü ile değişik duygular yaşamaya hazırlıklı olun.

Sanayi 313

Enfes salataları ve tatlıları ile adeta görsel şölen sunan açık büfesi sizi heyecanlandırırken, stil sahibi bir yaşama dair çeşitli parçalar bulabileceğiniz mağaza bölümü ise insanda tekrar gelme isteği uyandırıyor.

Sanayi 313

 

Sanayi 313

Sanayi 313

Bir sabah yolunuzu sanayiye çevirip bu lezzet ve tasarım üssünde, ya taze poğaça ve kurabiyelerin tadına bakın ya da bir öğle vakti birbirinden lezzetli yemeklerinden ve salatalarından yiyip, müthiş tatlılarıyla da ufak bir kaçamak yapmanın keyfine varın. ;)

YAZAR HAKKINDA

YEŞİM SEZER