#yaşam

TAKİP EDİLESİ 10 DOĞA FOTOĞRAFI HESABI - 2

| 6 Haziran 2015 #yaşam

Kevin Russ

Bugün iPhoneography’den bahsediyorsak, bunun en iyi örneklerini veren isimlerden biri de dokümanter fotoğrafçı Kevin Russ ve onun yaşayan kareleri. Hayattaki motivasyonunu kurduğu kamplardan alan Russ’un her karesi bir hikaye anlatıyor adeta.

https://instagram.com/kevinruss/

Kevin Russ

Rickyohead

Doğanın mikroorganizmalarını yakından keşfedin. Bazen bir örümcek bazen kırkayak ya da bazen bir ağaç mantarı… Her biri doğa harikası olan bu canlılar gözünüze hiç bu kadar etkileyici gözükmüş müydü?

https://instagram.com/rickyohead/

Rickyohead

Cory Richards

Film yapımcısı ve National Geographic fotoğrafçısı Cory’nin başarısı yakaladığı hikayelerde. İnsan ve doğa arasındaki yakınlaşmalar, farklı kültürlerde tanıklık ettiği ilişkiler ve deklanşöre basılan o andaki büyü…

https://instagram.com/coryrichards/

Cory Richards

Andrea Dabene

Hani bazen tek başınıza kalmak istersiniz ya… İşte Los Angeles’ta yaşayan Fransız fotoğrafçı Andrea’nın romantik kareleri de böyle, insanın kendiyle başbaşa kalabildiği huzurlu dakikalara bir tür övgü niteliğinde.

https://instagram.com/andreadabene/

Andrea Dabene

Uğur Biryol

Rize’de Fırtına Vadisi’nde yaşayan fotoğrafçı ve editör Uğur Biryol’un Karadeniz fotoğraflarına hayran olmak için her gün başka bir nedeniniz var. Coşkun dereler, özgün evler, güler yüzlü teyzeler, başı dumanlı yaylalar…

https://instagram.com/ugurbiryol/