#yaşam

TASARIM ŞENLİĞİNDE YOK YOK

AFGAN KARAHAN | 9 Ekim 2015 #yaşam

Alışveriş merkezlerindeki sıradan mağazalardan, renksiz ürünlerden sıkıldıysanız Garden Sale için hafta sonu kendinizi Küçükçiftlik Park’a atın

Hafta sonu için hâlâ bir plan yapmadıysanız size güzel bir haberimiz var. Geçtiğimiz yıl 10 binden fazla tasarım meraklısını ağırlayan Garden Sale, 10-11 Ekim tarihlerinde Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirilecek. Konsept bir pazar yeri olarak tanımlayabileceğimiz Garden Sale’de vintage objelerden takıya, tekstilden endüstriyel tasarım ürünlerine kadar birçok şeyi bir arada bulabilirsiniz.

Etkinlik yalnızca tezgah tezgah gezmeyle de sınırlı değil elbette. Hafta sonu boyunca Uninvited Jazz band ve sokak müzisyenlerinden canlı performansların renklendireceği Garden Sale’de çocuklara özel atölyelerin yanı sıra defter yapma ve mandala atölyeleri de gerçekleştirilecek. Alışveriş ve aktivitelerle geçen günün yorgunluğunu atmanın yolu ise Küçükçiftlik Park’ın çimleri üzerinde Elif Çağlar, Çağrı Sertel, Alp Ersönmez, Mert Önal ve Toygun Sözen’den oluşan Four in the Pocket’ı ve 123’ü dinlemekten geçiyor. 20 TL olan Garden Sale biletini ister Biletix üzerinden isterseniz de etkinlik günü kapıdan alabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

AFGAN KARAHAN

Fotoğraf, sinema ve seyahat tutkunu freelance yazar, editör.