#yaşam

YOLLARIN YENİ FENOMENİ "KIA SOUL" ÜNLÜLERDEN TAM PUAN ALDI

| 14 Aralık 2015 #yaşam

Sıra dışı tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle otomotiv dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanan KIA Soul, özel bir partiyle tanıtıldı. 9 Aralık'taki partiye sanat, moda ve medya dünyasından ünlü isimler katıldı.

Tuba Ünsal, Mirgün Cabas, Begüm Kütük, Ahu Yağtu, Özge Özberk, Orkun Darnel, Işıl Reçber gibi isimlerin yanı sıra, moda tasarımcıları Deniz Berdan, Simay Bülbül, Hatice Gökçe, fotoğrafçı Tamer Yılmaz, cemiyet hayatından Burak Hatipoğlu, Sitare Akdilek ile tanınmış gazeteciler Mehmet Y. Yılmaz, Onur Baştürk ve Tayfun Topal’ın konukları arasında yer aldığı partinin DJ’liğini ise Levent Özçelik üstlendi. Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan’ın yanı sıra hem Çelik Motor hem de Kia’nın üst düzey yöneticilerinin de bulunduğu Kia Soul partisine Elle Yayın Direktörü Işın Görmüş de katıldı.

Çok daha güçlü ve ilgi çekici özelliklere sahip yeni Kia Soul; ödüllü tasarımı, geniş iç hacmi, 1,6 litrelik CRDI dizel motor seçeneği ve yüzde 20’ye varan yakıt tasarrufu sağlayan 7 ileri DCT şanzımanıyla tüm konukların beğenisini kazandı.

Değişimin öncüsü KIA’nın en yenisi KIA Soul, otomobil tutkunlarına heyecan verici bir sürüş deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

etiketler

kiaKIA Soul